8 edycja Budżetu Obywatelskiego

Drodzy Rodzice!

Pomóżcie spełnić marzenia waszych dzieci o nowoczesnym, pięknym i atrakcyjnym placu zabaw. Głosujcie na PROJEKT OSIEDLOWY NR 14 o nazwie „Przebudowa placu zabaw na terenie Miejskiego Przedszkola nr 21 w Płocku”.

Głos można oddać od 7 do 20 października.

Głosowanie  internetowo po zalogowaniu na stronie  www.mojemiasto.plock.eu

Stałe punkty do głosowania: Urząd Miasta Płocka: ul. Misjonarska; Stary Rynek; ul. Miodowa; ul. Piłsudskiego.

Mobilne punkty do głosowania: 12 października Galeria Wisła, Galeria Mazovia,

19 października  Galeria Mosty.

Witamy w przedszkolu

Minęło już kilka dni września, w  mury  przedszkola powróciły  dzieci  i znów przedszkole tętni życiem. Przedszkolaki i ich Rodzice cieszyć się mogą nowym wystrojem naszej placówki. Wszyscy stanęli na wysokości zadania aby naszym dzieciom było jak w domu. Zmieniliśmy wystrój szatni I korytarzy przedszkola i to jeszcze nie koniec. Nowy wizerunek przedszkola  to zasługa wielu osób , ogromny ukłon w stronę tych, którzy tworzyli to miejsce na nowo : przede wszystkim Pani Dyrektor,  Pana Janusza i Pań  zaangażowanych  w przeprowadzenie zmian. Mamy  nadzieję , że dzieci codziennie z uśmiechem będą wchodzić w progi naszego przedszkola.

Przedszkole 21 wita odwiedzających!

Witamy serdecznie na  stronie naszego Przedszkola! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, poszczególnymi działami oraz nową galerią!

Miejskie Przedszkole Nr 21 w Płocku

Ul. Reja 4, 09-402 Płock