Międzynarodowy konkurs plastyczny „Regionalne tańce ludowe”

Konkurs plastyczny „Regionalne tańce ludowe” organizowany jest przez Miejskie Przedszkole nr 21 w Płocku. Konkurs ma charakter międzynarodowy i jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym 3-7 lat.

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji ludowych, rozpowszechnianie piękna tańców danego regionu oraz rozbudzanie dziecięcej wyobraźni i zainteresowań.

Nagrody dla dzieci oraz podziękowania za udział w konkursie zostaną przesłane pocztą. Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Urzędzie Miasta Płocka w dniach 12.06. 2019r.   – 26.06. 2019r. w Urzędzie Miasta Płocka.

Wyniki  konkursu plastycznego: 

W kategorii  3-5 lat nagrodzono prace:

I  NAGRODA

GODA  MAROZAITE  LAT 5    MOŻEJKI  LITWA

II NAGRODA

BARBARA  ZGŁOBICKA   LAT 5  MIEJSKIE  PRZEDSZKOLE  NR  11  w PŁOCKU

III NAGRODA

KAROL  KRAJENTA  LAT 5   MIEJSKIE  PRZEDSZKOLE  NR  27  w PŁOCKU

Wyróżnienia:

  1. Emilia Matusiak lat 5   Miejskie  Przedszkole  Nr  34  w Płocku
  2. Maja Pietrzak  lat 4       Miejskie  Przedszkole  Nr  33  w Płocku
  3. Eduaros Paldauskas  lat 5    Możejki  Litwa
  4. Kuba Patryn   lat 5    Miejskie  Przedszkole  Nr  5  w Płocku
  5. Jore Abungyte   lat  5     Możejki  Litwa
  6. Franciszek Spoczyński lat 4   Przedszkole  „Słoneczny Domek” o profilu angielskim  w  Warszawie
  7. Nikola Wachol  lat 5    Miejskie  Przedszkole   Nr 8  w  Płocku
  8. Ewa Gumińska lat 5   Miejskie  Przedszkole   Nr 13  w  Płocku

W kategorii  6-7 lat nagrodzono prace:

I  NAGRODA 

 WIKTORIA   ŚMIGIELSKA   LAT 6  MIEJSKIE PRZEDSZKOLE  NR 14 w PŁOCKU

II NAGRODA   

 ЕЛИЗАВЕТА   ДРАБО    LAT  7    NOWOPOŁOCK  BIAŁORUŚ

III NAGRODA     

NATALIA  UDOWOLSKA   LAT 7  ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY „0”  PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 w BIAŁEJ PODLASKIEJ

Wyróżnienia:

1.Aleksandra  Jasińska   lat 6   Miejskie  Przedszkole  Nr 21  w  Płocku

2.Anna  Panek     lat 6   Miejskie  Przedszkole  Nr  6  w  Płocku

3.Irmina Durka    lat 6    Miejskie  Przedszkole  Nr  3  w  Płocku

4.Anna Kowalska   lat 6   Miejskie  Przedszkole  Nr 21  w  Płocku

5.Malwina   Wójcik  lat 7   Miejskie  Przedszkole   Nr 27  w  Płocku

6.Мария   Альшевская     lat 7    Nowopołock,  Białoruś

7.Maria  Fijak  lat  6    Zespół Szkolno-Przedszkolny w  Zarzeczu

8.Maria Dębska   lat 6    Miejskie  Przedszkole  Nr 13  w  Płocku

9.Agata Skubalska   lat 6   Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Sióstr Rodziny Maryi w Brwinowie

10.Agata Rzymska  lat 6   Miejskie  Przedszkole  Nr 34  w Płocku